هلدینگ حمل‌کاری

هلدینگ حمل‌کاری به عنوان یک مجموعه سرمایه‌گذاری و صنعتی، با هدف سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف صنعتی و مالی، افزایش تولید، اشتغالزایی و اعتلای صنعت کشور با پیشینه واردات و تجارت و با بیش از ۴ دهه سابقه درخشان در حوزه‌های صنعتی، از جمله هلدینگ‌های فعال و شناخته شده در زمینه صنعت و تجارت به خصوص در حوزه فولاد به شمار می رود.

هلدینگ حمل‌کاری فعالیت تولیدی خود در حوزه فولاد را از سال 1390 به صورت رسمی با دو مجموعه شامل گروه صنعتی آریا سهند تبریز و شرکت گسترش فولاد حامد آغاز کرده و در ادامه نیز شرکت بازرگانی آریا استیل زرین به مجموعه شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ اضافه شده است.

مجموعه تولیدی هلدینگ حمل‌کاری شامل 4 هکتار زمین می‌شود که در فاز بعدی 2 هکتار نیز به این مجموعه تولیدی اضافه شده است. در این 6 هکتار، 12 خط تولید در 2 شیفت به فعالیت می‌پردازند و 2 خط تولیدی نیز در فاز بعدی به این تعداد خط تولید اضافه خواهد شد.

اگرچه هلدینگ حمل‌کاری در دهه‌های اخیر تمرکز و توان خود را به صورت تخصصی روی حوزه فولاد، آهن‌آلات و ساخت‌و‌ساز گذاشته است اما در مسیر توسعه‌ای خود برنامه‌های ویژه‌ای را برای ورود به سایر حوزه‌های مالی، صنعتی و معدنی در ایران دنبال می‌کند. این مجموعه هدف خود را بر مبنای تولید و اشتغالزایی متمرکز نموده و با تأسیس کارخانه‌ها و شرکت‌های صنعتی، تجهیز این کارخانه‌ها با به روزترین ماشین‌آلات، بهره‌گيری از دانش روز و جذب نيروهای متعهد و متخصص تلاش می‌کند تا بتواند سهم کوچکی از دین خود را برای اعتلای ایران اسلامی ادا کند.

تماس با ما
  • تلفن: ۰۴۱-۳۳۱۰۸۰۰۰
  • ایمیل: info@hmkholding.com
  • آدرس: تبریز، جاده آذرشهر جنب پلیس‌راه شهرک صنعتی آخولا